Głośne zachowanie w danym pomieszczeniu może być spowodowane między innymi przez niedopasowanie prowadnice szufladowe. W codziennym korzystaniu z tego artykułu meblowego zdarza się każdemu zbyt intensywnie zamknąć szufladę i wywołać nieprzyjemny hałas. Denerwuje to nie tylko użytkownika szuflady, ale także całe jego otoczenie na tym cierpi. Współlokatorzy, którzy śpią, bądź próbują osiągnąć maksymalny stan skupienia mogą być bardzo niezadowoleni z takiego obrotu spraw, który na dobrą sprawę może być zupełnie przypadkowy. Dlatego aby ochronić się przed takim przypadkiem warto jest zamontować specjalne prowadnice meblowe z cichym domykiem, które zapewnią maksymalny poziom cichego zamykania szuflad.

 

Prowadnice meblowe z cichym domykiem

Prowadnice meblowe zaprojektowane i wytworzone przez firmę Furnica charakteryzują się wieloma fantastycznymi funkcjami, które powstały z myślą o najbardziej wymagających klientach wrażliwych na każde, nawet najmniejsze uchybienia. Cichy domyk jest udogodnieniem niezwykle docenianym, które na dosłownie każdym kroku ułatwiają życie w danym pomieszczeniu. W przypadku podstawowych modeli szuflad ich zamknięcie może powodować głośny hałas irytujący wszystkich wokół. Cichy domyk to mechanizm, który spowoduje spowolnienie drogi szuflady wprawionej w zbyt silny ruch w wyniku czego nie uderzy ona w tylną obudowę biurka/mebla i nie wywoła hałasu.

Prowadnice meblowe są dzięki temu bardzo cenione w mieszkaniach o dużej liczbę osób, które korzystają z pomieszczeń takich jak na przykład kuchnia w nieszablonowych godzinach. Dzięki nim cisza i spokój zostaną utrzymane na prawidłowym poziomie.

 

Aczkolwiek cichy domyk to nie jedyne udogodnienie jakie można znaleźć w dostępnych funkcjach prowadnic meblowych firmy Furnica. Jej różnorodne cechy sprawią, że dopasuje się do każdym warunków. Przykładem stają się prowadnice meblowe dolnego montażu, które zostały stworzone do przepięknych harmonijnych wnętrz w których każdy detal ma znaczenie. Taka prowadnica montowana jest jak sama nazwa wskazuje od spodu szuflady w wyniku czego jej zobaczenie z perspektywy wysokości obcej osoby jest wręcz niemożliwe.

 

Podsumowanie

Firma Furnica to producent mebli i artykułów meblowych, który dba o swoje produkty z maksymalną uwagą – stają się nie tylko funkcjonalne ale także dobrze wyglądają, bądź ich budowa jest zwarta i mocna. Dodatkowym atutem jest prostota montażu, która również przyciąga zwłaszcza tych amatorów majsterkowania, którym nie uśmiecha się zamawianie specjalnej do tego osoby.