Wakacje spędzone na wodzie to z pewnością jeden z najlepszych sposobów na to, by urlop był niezapomniany i pełen atrakcji. Trudno wyobrazić sobie lepszy sposób na zwiedzanie między innymi Grecji, Hiszpanii, czy wreszcie Chorwacji lub Czarnogóry. Rozproszone po morzu wysypki oraz przepiękna linia brzegowa to atuty właśnie tych destynacji, których nie da się poznać z perspektywy ładu.

Czarter jachtów

Vector czarter jachtów i katamaranów to jedna z możliwości na wypożyczenie najlepszych łodzi poza granicami Polski. To partner sprawdzony już od wielu lat i przez mnóstwo osób, które dzielą się w sieci swoimi pozytywnymi opiniami. Vector czarter jachtów to też naprawdę dobra opcja cenowa dla osób, które chcą spędzić czas na wodzie. Jachty lub katamaran można wypożyczyć już nawet na tydzień, w wielu dogodnych i atrakcyjnych terminach. To właśnie dzięki temu można zwiedzić wymarzone destynacje wakacyjne tak, jak nie udałoby się tego zrobić z perspektywy lądu.

Vector czarter – jak zarezerwować łódź?

Rezerwacja łódek odbywa się przez internet. Dla osób, które nie posiadają stosownych papierów pozwalających prowadzić im łodzie, istnieje możliwość wynajęcia również tak zwanego skippera czyli inaczej kapitana. To ta osoba będzie czuwał nad bezpieczeństwem oraz uczestników wyprawy, zapewniając komfort i obsługę łodzi. To właśnie dzięki obecności kapitana na wakacjach z pewnością uda się odwiedzić wszystkie najpiękniejsze groty skalne i jaskinie, wysepki i dzikie plaże, które znane są tylko lokalnym mieszkańcami.

Jak wyglądają wakacje na jachcie?

Wakacje na jachcie to mnóstwo odpoczynku i relaksu, zarówno na wodzie, ale też na lądzie. Każdego dnia można wpływać do innego portu, zwiedzać starą część miasta, obserwować tętniące życiem uliczki. Jeżeli jednak turystyczny ruch będzie zbyt męczący, wystarczy po prostu wypłynąć na morze, relaksować się podczas pływania i opalania. Komfortowe i pięknie urządzone jachty oraz katamarany to doskonałe miejsce na nocleg, do biesiadowania z rodziną oraz do zwiedzania pięknych odległych miejsc z perspektywy wody.