GIELDADBK to miejsce, w którym sprzedaje się używane samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy czy też samochody dostawcze. Dealer branży TSL, który pozwala na odnalezienie potrzebnego samochodu w mgnieniu oka dla każdego przedsiębiorcy. Klienci, którzy dokonują zakupów w sklepie mają pewność co do jakości i niezawodności samochodów – najlepsze marki i modele w korzystnych cenach! Kupno używanego samochodu w bardzo dobrym stanie jest świetną inwestycją!

 

Dlaczego zakup używanych samochodów?

Zakup używanych samochodów to świetna inwestycja – samochody te są kilkakrotnie tańsze, niż ich nowi konkurenci dzięki czemu firma może prężniej się rozwijać i pobierać więcej zleceń ze względu na większą flote. To zaoszczędzenie pieniędzy i rozwijanie firmy w jednym! Warto jest finalizować zakupy tylko i wyłącznie u sprawdzonych dealerów, którzy posiadają pozytywne opinie klientów – właśnie takim miejscem jest GIELDADBK, która zapewnia jakość swoich samochodów na najwyższym poziomie.

Wszystkie samochody są bardzo starannie selekcjonowanie. Grupa mechaników DBK dokładnie sprawdza ich stan techniczny, ale także papierologie. Po najważniejszych oględzinach przychodzi również czas na sprawdzian – jazdę próbną samochodu. Po niej dealer ma pewność co do niezawodności samochodu i może wystawić go na aukcję. GIELDADBK posiada najlepsze marki samochodów, które charakteryzują się ugruntowaną pozycją na rynku i niezawodnością. Największą ilością samochodów jest marka DAF i jej najpopularniejsze modele jak DAF XF Euro 6, DAF XF Euro 5, DAF CF, DAF LF.. to tylnie niektóre z nich!

Popularność samochodów ciężarowych ciągle wzrasta! Mogą służyć one do poważnego transportu cennych materiałów, ale także być uniwersalne – przeprowadzki czy transport narzędzi.

Samochody będące w ofercie DBK są często poleasingowymi ofertami! To bardzo dobra okazja – w sieci mówi się, że to właśnie takie samochody najlepiej kupować. Samochód nowy, na wyjeździe z salonu traci ok 20% wartości. Więc zakup od pierwszego właściciela poleasingowego samochodu wydaje się najbardziej korzystny finansowo i opięty jest niezwykle niskim ryzykiem.

 

Co jeszcze? Podsumowanie

W ofercie DBK znajdzie się najróżniejsze modele samochodów ciężarowych – wywrotki, naczepy, kontenery. W zależności od potrzeb każdego przedsiębiorcy. Oferują też bardzo profesjonalne auta ciężarowe najlepszych dostawców – MAN, IVECO, czy DAF – wszystko po to, aby spełnić najwyższe oczekiwania każdego klienta z osobna.