Wynajem samochodów ciężarowych to niezwykle interesująca opcja, na którą decyduje się coraz większa liczba przedsiębiorców. To bardzo wygodne, bezpieczne ale i ekonomiczne wyjście w przypadku chęci powiększenia swojej floty, obsługi nagłych zleceń czy też nawet rozpoczęcia funkcjonowania swojej własnej firmy przewozowej. Wynajem samochodów to nie tylko ,,nowa moda”, ale także dobry sposób na prowadzenie udanego biznesu!

 

 

Wynajem samochodów ciężarowych – co warto wiedzieć?

Przed decyzją na temat wynajmu samochodów ciężarowych warto jest dowiedzieć się kilku faktów na temat tego jak taki wynajem funkcjonuje. Posiada on wiele zalet i udogodnień do, których zaliczyć można :

-Brak obaw o uszkodzenia i zniżki; samochody wynajmowane są w pełni ubezpieczone i ewentualne wypadki na drodze pokrywać będzie ubezpieczenie leżące po stronie najemcy! Oznacza to pokaźną redukcję kosztów. Dodatkowo potencjalne usterki i ich naprawy w przypadku własnych samochodów leżą po stronie przedsiębiorcy. To czas, w którym samochód mógłby zarabiać i to koszty, które zostają w niego włożone. W przypadku wynajmu samochodów użytkowych w takiej ewentualności wszystko leży po stronie najemcy – naprawa i nawet udostępnienie pojazdu zastępczego w zależności od warunków umowy.

 

-Możliwość działania na różnych frontach – czasami zdarzają się sytuacje w których nagle z dnia na dzień nadarza się bardzo opłacalne zlecenie. Niestety często przedsiębiorca nie ma wystarczającej liczby samochodów przystosowanych do danych zleceń. Wynajem krótkoterminowy może okazać się idealny! Przedsiębiorca po wynajmie będzie mógł wykonać takie nagłe zlecenie i zarobić kolejne pieniądze dla swojej firmy.

 

-Nieplanowane koszty?; nigdy więcej! Wynajem samochodów to niezwykła stabilność finansowa. Co miesiąc odprowadza się jedną i tą samą kwotę przez co przedsiębiorca dokładnie wie jakie koszty go czekają! W przypadku własnych samochodów nigdy nie wiadomo – płatne przeglądy, wymiany ogumienia, serwisy, wymiany żarówek… To koszty, które bardzo szybkie się składają w pokaźniejsze kwoty. Wynajem to bezpieczeństwo i stabilność w jednym!

 

TRUCKCARE – twój najemca!

Wynajem samochodów od pewnego najemcy to bardzo ważna sprawa. Zaufanie i doświadczenie jakie darzy się firmę TRUCKCARE należącą do Grupy DBK jest bezcenne! Wszystko opisane czarno na białym dające przejrzystość każdej zainteresowanej osoby. Wie jakie koszty będzie musiał odprowadzać i co dostanie w zamian. Ponadto oferowane samochody użytkowe są bardzo nowoczesne co poprawi komfort pracy kierowców.