Samochody ciężarowe to specjalistyczne pojazdy, które są główną częścią składową każdej firmy przewozowej. Sprawiają, że przewóz materiałów z jednego do drugiego miejsca na świecie jest możliwy w stosunkowo szybki, ale i bezpieczny sposób. W trakcie rozkręcania swojego biznesu dobrze wyposażyć się w odpowiedniej jakości flotę, która zapewni dobre warunki pracy kierowców pozostając bezawaryjna. Dzięki temu zarówno kierowcy jak i przedsiębiorcy będą zadowoleni z swojej bezproblemowej pracy.

 

Specyfikacja kupnych ciężarówek

Nowe samochody ciężarowe tworzone są z wielką pasją przez konstruktorów, którzy wkładają całe serce w swoją prace. Dzięki temu powstają coraz to nowe pojazdy posiadające w swojej budowie nowe niuanse technologiczne takie ja aerodynamiczne konstrukcje czy kształty zmniejszające spalanie. Udogodnienia dla kierowców – nowe kabiny i wyposażenia również przyciągają. Niezawodność i bezawaryjność to również cechy cenione przez wszystkich. Jednak te pozytywy mają za sobą jeden, ale za to wielki mankament – cenę. Nowe ciężarówki są niezwykle drogie, a ich sprowadzenie może trwać.

Jednak używane samochody potrafią często być niesprawdzone i posiadać w swoim wnętrzu usterki. Po dłuższej eksploatacji mogą pojawiać się coraz to większe wady pochłaniające jeszcze większą ilość gotówki. Dodatkowo starsze samochody muszą częściej znajdować się na stacjach kontroli w których odbywa się ich kontrola techniczna.

Aby kupić dobry samochód ciężarowy może on pochodzić z używanego źródła, ale sprawdzonego! Takim właśnie jest GIELDADBK, która dokładna wszelkich starań, aby ich pojazdy były sprawdzone w każdym detalu. Mechanicy zaglądają do każdej małej części pojazdu sprawdzając ją. Dodatkowo wykonują przeglądy i jazdy próbne aby mieć pewność, że samochód jest w dobrym stanie. Dbanie o renomę i dobre imię firmy od lat jest bardzo ważne dla firmy DBK, dlatego też jest tak polecana przez wszystkich swoich klientów, którzy chętnie do niej wracają.

Sprawdź także: Ciągnik siodłowy Renault – gielda.grupadbk.com

Modele i marki dostępne na sklepie

Marki takie jak DAF i MAN są określane jako najbardziej trwałe ze stawki. Dlatego też to właśnie głównie na nich opiera się sprzedaż sklepu internetowego GIELDADBK. Wiedzą oni, które modele najbardziej nadają się do takiej sprzedaży i na nich bazują. DAF – holenderskie samochody ciężarowe i ich modele XF klasy EURO 5 oraz 6 czy też CF z mocnymi silnikami bądź LF z wytrzymałym zawieszeniem są bardzo dobrymi opcjami cenionymi przez wielu dealerów używanych pojazdów ciężarowych.