Chorwacja to wymarzona destynacja na wakacje na wodzie. Wynajmując jacht lub katamaran w Chorwacji, spędzi się ekscytujący urlop, który pozwoli zregenerować się i doświadczyć czegoś zupełnie nowego, co z pewnością na długo zapadnie w pamięć.

Katamaran Chorwacja

Czym różni się wynajem jachtów od wynajmu katamaranu? Tych drugich jest zdecydowanie mniej na rynku, dlatego też katamaran Chorwacja trzeba często rezerwować ze sporym wyprzedzeniem (niejednokrotnie nawet rocznym). Skąd tak duże zainteresowanie katamaranami? Pływa się nimi dużo bardziej wygodnie, są też bardziej przestronne od jachtów. To właśnie dzięki temu można zagwarantować sobie i swojej rodzinie dosłownie pływający hotel, którym będzie można przemieszczać się po przepięknych wodach Chorwacji, wpływając każdego dnia do innego portu na chorwackich wyspach.

Katamaran Chorwacja ceny

Wynajem jachtów jest tańszy niż wynajem katamaranów , jednak dla osób ceniących większy komfort oraz bezpieczeństwo, to właśnie katamaran będzie bardziej odpowiednią łodzią. Jest prostszy w obsłudze, pływa się  nim łatwiej, można nim podpłynąć bliżej plaży, bo ma mniejsze zanurzenie niż klasyczny jacht. Kto zatem chciałby spędzić kiedyś wakacje na wodzie, podczas których będzie mógł przybijać do brzegu, korzystać z dzikich plaż – katamaran będzie się do tego idealnie nadawał.

Wynajem jachtów w Chorwacji

Klasyczne jachty to oczywiście również doskonała opcja, można czarterować je wraz z opieką kapitana, dzięki czemu nawet mało doświadczona załoga doskonale poradzi sobie na łodzi. Wynajem jachtu to tańsza opcja na wakacje na wodzie, warto skorzystać z niej właśnie w tym roku, szczególnie jeżeli planuje się spędzić urlop w gronie przyjaciół. Wspólne wynajęcie jachtu to dobra opcja pod względem finansowym. Na jachcie czy katamaranie można oczywiście nocować, dlatego też staje się on takim mobilnym hotelem, którym podczas wakacji można poruszać się po przepięknych ciepłych wodach Adriatyku. Takie wakacje z pewnością pozostaną w pamięci na długie lata, bo to zupełnie nowe doświadczenie, pozwalające poznać Chorwację z innej perspektywy.